Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyPrvní epizoda Broken Sword 5: Serpent's Curse právě dorazila do obchodu Google...

První epizoda Broken Sword 5: Serpent’s Curse právě dorazila do obchodu Google Play

Reboot klasické adventury Broken Sword: Serpent’s Curse, za nímž stojí vývojářské studia Revolution Software je nyní dostupný pro majitele telefonů a tabletů s Androidem.

První díl Broken Sword : Serpent’s Curse nás zavádí do jarní Paříže, kde se skrze události kradeného obrazu setkává Američan George Stobbart a francouzská novinářka Nico Collard. Noví známí se snaží záhadné okolnosti krádeže rozluštit, jak je však u série Broken Sword zvykem, namísto jejího řešení se pomalu propadají do mnohem větší konspirace.

Epizodická série Broken Sword : Serpent’s Curse by se podle slov autorů měla vydat ke svým kořenům, což ocení hlavně kovaní adventuristé. Namísto casual hratelnosti bychom se totiž měli potýkat s obtížnějšími a celkově důmyslněji laděnými hádankami, větvenými rozhovory a hutným příběhem. Zdali však autoři svým slibům dostáli se zatím můžeme jenom domnívat, první epizoda sice naznačuje, že bychom měli být spokojeni, ovšem na lámání chleba dojde až v některém z příštích dílů.

Pokud vás Broken Sword: Serpent’s Curse zaujala, pokračujte na Google Play. Prodává se tam za necelých 170 korun.

[appbox googleplay uk.co.revolution.bs5]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře