Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyObtloustlá verze Galaxy S5 bude mít 20MPx fotoaparát

Obtloustlá verze Galaxy S5 bude mít 20MPx fotoaparát

Italský server webtrek.it jako první přišel s informacemi týkající se na fotoaparát zaměřené verze Samsungu Galaxy S5. Model poháněm ne uplně typickým šestijádrem s označením SM-C115 poběží na Androidu 4.4.2 KitKat a v baculatém těle se bude nacházet kvalitní 20MPx fotoaparát.

Samsung Galaxy S5 Zoom se bude lišit od svého předchůdce také displejem, který bude dosahovat téměř k pěti palcům. Rozlišení bude oproti nadupané vlajkové lodi trochu zaostávat, a všichni rozmazlení fullHD se dočkají „pouze“ 720p. Operační paměť 2 GB příjemně potěší, méně už vnitřní úložiště o velikosti 8 GB, které bude ještě ukráceno systémem. Podpora microSD karet je samozřejmostí, ovšem u hybridního modelu, který má zajistit kvalitní focení a zároveň být plnohodnotným smartphonem, bychom čekali úložného prostoru trochu více. Pod krytem nalezneme ještě šestijádrový čipset Exynos 5 Hexa z dílen Samsungu.

K samotnému fotoaparátu, který má být hlavním tahounem tohoto zařízení, lze říct pouze to, že by měl nabídnout rozlišení 20 MPx. Můžeme předpokládat, že kromě standartních fotografických funkcí bude přibaleno i něco navíc. Chybět nebude ani přední kamerka, ale pouze v ubohém rozlišení dvou megapixelů.

Samsung-Galaxy-S4-Zoom-Camera-9435_620x413_610x406

Zdroj: CNET

Johanna Kovaczicz
Johanna Kovacziczhttp://about.me/johanna.kovaczicz/#
Liberálně orientovaná studentka a pisatelka s kytarou přirostlou k tělu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře