Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyLG G3: Displej s rozlišením 2K potvrzen

LG G3: Displej s rozlišením 2K potvrzen

LG G3 se nijak nestydí. Každou chvíli se můžeme setkat s uniklými informacemi a dnešek není výjimkou. S odvoláním na zdroj zevnitř LG, který promluvil se známým serverem phonearena.com, se s vámi můžeme podělit o potvrzené novinky.

Budoucí vlajková loď LG s označením G3 by se měla dočkat vysokého rozlišení. Taková zpráva internetem už proběhla, nemohli jsme si být však jisti její pravostí. Nyní jsou informace potvrzeny díky nejmenovanému zdroji z LG. Dočkáme se tedy rozlišení 2560×1440 pixelů, což spadá do kategorie 2K displejů. S jistotou také víme, že displej bude dosahovat velikosti 5,5″. Co to znamená? Na jeden palec bude tedy připadat 538 pixelů. Pro zajímavost – většina nynějších vlajkových lodí s rozlišením fullHD má PPI pohybující se kolem hodnoty 400.

Další informace poskytl zdroj o softwaru. S příchodem nového LG přijde také úprava prostředí. Přesněji – větší možnosti personalizace. Z poskytnutých informací není však úplně jasné, co z nadcházejících funkcí bude mít na svědomí Google Now a co samotný software od LG. Je zde spousta možností, které zní jako typické funkce Google Now osobního asistenta – na lokaci vystavěné upomínky, organizace kalendáře či upozornění na dopravní zácpy. Co je ale opravdu zajímavým aspektem, je bezpochyby inteligentní prostředí, které by se mělo „měnit“ v závislosti na vašem používání a potřebách. Jaká ale bude funkčnost v praxi a co si pod „inteligentním“ prostředím představit, není zatím úplně jasné.

Jak by mohl G3 vypadat, si můžete prohlédnout na konceptu.

lg-g3-release-date-and-price

Zdroj: talkandroid

 

Johanna Kovaczicz
Johanna Kovacziczhttp://about.me/johanna.kovaczicz/#
Liberálně orientovaná studentka a pisatelka s kytarou přirostlou k tělu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře