Neděle, 14 dubna, 2024
DomůNovinkyPrvní epizoda adventury Game of Thrones je k dispozici zdarma, finále dorazí...

První epizoda adventury Game of Thrones je k dispozici zdarma, finále dorazí příští měsíc

Renomovaná vývojářská společnost Telltale Games před několika dny dala k dobru (rozuměj: zdarma) první díl epizodické adventury Tales from the Borderlands. Dnes k tomu přidala také první díl epizodické adventury Game of Thrones.

Adventura Game of Thrones je založená na velice populárním seriálu televize HBO Hra o trůny. Vypráví příběh klanu Forresterů, kteří se dostali do velmi nepříznivé situace a jako všechny ostatní rody v Sedmi královstvích na kontinentu Západozemí se pokusí dostat k moci.

Pokud jste hráli některou agenturu od Telltale Games, jistě víte, co od hry čekat. Ve hře budete konfrontováni s hromadou obtížných rozhodnutí, která se často týkají i známých postav z TV. Hratelná část je spíše upozaděna, což ovšem vůbec nevadí. Příběh vás rozhodně chytí za pačesy a kdo ví, třeba pak budete chtít víc.

Jak bylo uvedeno na začátku, první díl Game of Thrones je k dispozici zdarma s tím, že za zbylé díly si budete muset připlatit. Poslední epizoda přitom na naše mobilní zařízení dorazí už za pár dní.

Game of Thrones je k dispozici pro Android a iOS.

[appbox googleplay com.telltalegames.gameofthrones100]

[appbox appstore 906862658]

Zdroj: Droid Gamers

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře