Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyO2 přes víkend bude vylepšovat systémy. Nebude fungovat dobíjení kreditu

O2 přes víkend bude vylepšovat systémy. Nebude fungovat dobíjení kreditu

Operátor vylepšuje fungování předplacených služeb a na tyto změny je třeba připravit i interní systémy. Proto od dnešního dne od 15 hodin do sobotní půlnoci nebudou moct zákazníci předplacených služeb dobíjet kredit, přihlašovat se do online samoobsluhy Moje O2 a měnit nastavení svých služeb, a to ani na zákaznické lince. Zároveň mohou zaznamenat krátkodobou nedostupnost služby Premium SMS. Volat, SMSkovat i využívat mobilní data bude celou dobu možné stejně jako kdykoli jindy.

Zákazníci jsou o odstávce informováni nejen na webu a v online samoobsluze Moje O2, ale také automatickou hláškou na zákaznické lince a e-mailem. Zákazníci s nízkým kreditem dostali zároveň SMS.

Od 24. října O2 zlepší tarif NA!DLOUHO, který nabízí volání po první minutě zdarma, také o výhodné volání do okolních států. Ke stejnému datu O2 zároveň nahradí některé ze stávajících předplacených doplňkových balíčků a nabídne místo nich výhodnější variantu. O2 zároveň začne nabízet nové datové balíčky. Více se dočtete na webu operátora.

Zdroj: O2

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře