Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyGiphy Maker: Velmi jednoduchý nástroj na tvorbu gif. animací z YouTube videí

Giphy Maker: Velmi jednoduchý nástroj na tvorbu gif. animací z YouTube videí

Také vás při procházení internetu fascinují některé GIF animace? Chtěli byste si také nějakou originální vytvořit? Žádný problém, pomůže vám Giphy Maker.

Giphy Maker je velmi jednoduchý webový nástroj, jehož prostřednictvím si vytvoříte vlastní GIF animaci a to z nabídky videí na YouTube. Do tohoto nástroje stačí zkopírovat vybranou URL adresu YouTubeového videa a přidat výchozí bod (kde animace začne) a délku, po níž se animace nasnímá.

Nakonec můžete přidat doprovodný text, který animace hezky podtrhne a začít svůj GIF rozposílat na sociálních sítích, internetových diskuzích, v emailech a komunikačních programech nejrůznějšího druhu.

Giphy Maker najdete na stránkách společnosti Giphy. Kdybyste se přitom nechtěli trápit se svými GIFy a nejraději komunikujete skrze Facebook Messenger, stačí si stáhnout aplikaci Giphy for Messenger, která obsahuje hromadu již hotových GIFů. Ty pak můžete posílat právě přes Messenger. Pokud navíc vlastníte zařízení s iOS, můžete si stáhnout také aplikaci Giphy Cam, která vám umožní dělat GIFy z videa pořízeného vašimi iPhony a iPady.

[appbox googleplay com.giphy.messenger]

[appbox appstore 974748812]

[appbox appstore 1017480918]

giphy

Zdroj: The Verge

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře