Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyFotky Google mají 100 milionů uživatelů. Tipnete si, co fotí nejčastěji?

Fotky Google mají 100 milionů uživatelů. Tipnete si, co fotí nejčastěji?

Službě Fotky Google se skvěle daří. Pokořila totiž hranici 100 milionů aktivních uživatelů a to byla představená teprve v květnu tohoto roku.

O skvělém úspěchu Google informovala na svém blogu. A k tomu dodala několik dalších zajímavých informací včetně toho, co si uživatelé této služby nejraději fotí. Tipnete si, co patří mezi nejfotografovanější věci/příležitosti?

Na první místě to jsou samozřejmě lidé, hned na druhém se ovšem vyskytuje jídlo, což je minimálně zajímavé.

Mezi nejfotografovanější město pak patří Paříž, která je následována New Yorkem a Barcelonou. Mezi nejfotografovanější zvíře potom pes, která předběhl dokonce i kočku. No a mezi nejfotografovanější události se dostaly svatby, koncerty, Vánoce, taneční události, narozeniny a návštěvy klubů.

Fotky Google jsou stejně jako další aplikace společnosti Google k dispozici zdarma. V mobilu si přitom můžete nastavit, aby se vaše fotografie automaticky nahrávaly na cloud, odkud je samozřejmě můžete kdykoliv vymazat. Skvělé je, že služba dovoluje nahrání až 16Mpx fotografií a videa v rozlišení až 1080p.

Fotky Google (Google Photos) je k dispozici pro Android a iOS.

[appbox googleplay com.google.android.apps.photos]

[appbox appstore 962194608]

2356314_google-fotky

2356315_google-fotky

Zdroj: Recode

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře