Sobota, 20 dubna, 2024
DomůNovinkyProstředí Facebook Home už si stáhlo přes 500 000 lidí

Prostředí Facebook Home už si stáhlo přes 500 000 lidí

Facebook Home, nové uživatelské rozhraní, které nahradí používané prostředí telefonu s Androidem, si během prvních pěti dnů stáhlo přes půl milionu uživatelů. Informaci publikoval technologický server GSMArena. I když se může zdát, že se jedná o vysoké číslo, Facebook určitě nemá důvod k oslavě.

Mark Zuckerber nejenže nejspíše čekal větší zájem uživatelů, ale radost mu také asi neudělalo hodnocení, které prostředí sklízí.

Průměrné hodnocení je pouze 2,2 hvězdičky z pěti možných. Dosud hlasovalo 11641 lidí. Jednu hvězdičku dalo Facebook Home 6066 lidí, to jest více než polovina uživatelů, kteří ho hodnotili.

Několik prvních dnů byla aplikace dostupná pouze pro uživatele ve Spojených státech. Kotvou, která ji táhne dolů, je také malý počet podporovaných zařízení.

K dnešními dni je Facebook Home dostupný oficiálně pouze pro Samsung Galaxy S III, Galaxy Note II, Galaxy S4, HTC One, One X a One X+.

A jak na rozhraní Facebook Home nahlížíte vy? Máte ho ve svém telefonu nainstalovaný?

HomeZdroj: GSMArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře