Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyInfografika: Jak lidé z celého světa používají klávesnici SwiftKey

Infografika: Jak lidé z celého světa používají klávesnici SwiftKey

Asi vůbec tou nejznámější a nejpopulárnější alternativní klávesnicí, kterou lze v Google Play zakoupit, je SwiftKey. Takřka dokonalý systém inteligentní predikce slov, nová funkce Flow, která dokáže předpovědět to, co se snažíte napsat či podpora celé řady jazyků včetně češtiny. To vše dělá ze SwiftKey zabijáka standardní klávesnice v Androidu.

Tým vývojářů, který se podílí na vývoji SwiftKey, si připravil pro uživatele malý přehled, který ukazuje zajímavé statistiky ze všech koutů světa.

Takže se například dozvíme, že 42 procent všech uživatelů SwiftKey žije ve Spojených státech amerických či že nejpřesnější, co se psaní týče, jsou lidé v Dánsku.

Rusové zase milují holo vzhled (skin) klávesnice, pestré barvy naopak preferují lidé z Indonésie. Mexičané pak napíší denně 2650 znaků, v průměru 1,794.

FlowZdroj: AndroidPolice

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře