Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyV prodeji je akční kamera Rollei ActionCam 530 se dvěma akumulátory

V prodeji je akční kamera Rollei ActionCam 530 se dvěma akumulátory

Společnost Rollei uvádí na trh novou vlajkovou loď v portolifu svých akčních kamer. Actioncam 530 je kompaktní model, který nabízí výborné parametry a je určen pro náročné video projekty za obtížných podmínek.

Základem novinky je obrazový snímač MN34112, jenž umožňuje zachycovat snímky ve 12Mpx a videa v rozlišení až 4K. Samozřejmostí je Full HD záznam v 60 snímcích za sekundu a HD video se 120 nebo 240 fps. Širokoúhlý objektiv zaznamenává veškeré dění v rozpětí 170 stupňů. Nechybí stabilizace obrazu.

Actioncam 530 ukládá fotografie a videa na microSD kartu s podporovanou kapacitou až 128 GB (pro zajištění plynulého nahrávání ve vysokém rozlišení je nutné používat varianty splňující specifikaci UHS-I U3.). Lithium-iontové baterie s kapacitou 1050 mAh umožňují nahrávat každá až po dobu 40 minut a lze je nabíjet přímo pomocí dodaného USB kabelu. Kompletní příslušenství tak zahrnuje 2× Li-Ion baterii, dvě bezpečnostní podložky Safety Pad se 3M samolepkami, dva držáky, podvodní pouzdro, zadní kryt pouzdra pro lepší zvuk, dálkové ovládání a USB kabel.

Na kameru Rollei ActionCam 530 se vztahuje záruka 24 měsíců.  Doporučená koncová cena činí 4 590 Kč s DPH.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře