Neděle, 9 června, 2024
DomůNovinkyStáhněte si bezplatný update do Take On Mars, který přináší měsíc Europa

Stáhněte si bezplatný update do Take On Mars, který přináší měsíc Europa

Update Europa, který vyšel minulou středu pro hru Take On Mars, je dostupný zdarma pro všechny!

Aktualizace nabízí možnost poskočit v čase trochu kupředu a na vlastní kůži prozkoumat povrch měsíce Europa, kroužícího kolem Jupiteru. K dispozici jsou vám rovněž skryté oceány pod obří vrstvou ledu. To vše je právě teď dostupné na Steamu.

Zbrusu nové prostředí – 4 kilometry čtvereční měsíce Europa – jsou mezi vědci dlouhodobě označované jako místo s největším potenciálem v naší sluneční soustavě, kde je možné očekávat stopy mimozemského života.

Kromě samotného nového prostředí si hráči mohou užít dvě zbrusu nové singleplayerové mise, onlinový kooperativní scénář a několik nových mechanismů – například schopnost pohybu pod vodou a simulaci radiace.

Aby přechod do nehostinného prostředí s mrazivými teplotami a nízkou gravitací na Europě byl co nejpříjemnější, update přináší rovněž zbrusu nové vesmírné skafandry, potápěčský oblek, nízkogravitační vozidlo, průzkumnou ponorku a prostorný příbytek.

Společně s novým obsahem rovněž mezi hráče putuje spousta oprav pro původní hru, nejrůznějších vychytávek a úpravy stability Take On Mars.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře