Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyStahujte zdarma zajímavou střílečku Sanctum 2

Stahujte zdarma zajímavou střílečku Sanctum 2

Druhý díl Sanctum 2, hybridu mezi tower defense strategií a multiplayerovou střílečkou, je nyní zdarma. Stačí jen zavítat na platformu Humble Bundle a hru si vyzvednout. Samotná aktivace a stažení pak proběhne na Steamu.

Jak už bylo řečeno, Sanctum 2 je mix střílečky a tower defense. Ve hře jsou čtyři postavy, z nichž každá má svou specifickou zbraň, která je ostatním odepřena. Jedná se konkrétně o raketomet, útočnou pušku, odstřelovací pušku a brokovnici. Krom zbraně se hra odvíjí od vašeho charakteru hlavně podle úrovně, na jakou ho vygrindujete. Na konci každé mapy totiž dostanete zkušenosti, za které samozřejmě levelujete.

Sanctum 2 vyšlo v roce 2013 na PC, Xbox 360 a PlayStation 3. Akce na Humble Store se týká platforem PC, Mac a Linux. Kopie hry bude bezplatně ke stažení do zítřejších 19 hodin.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře