Do prodeje zamířily autonabíječky EVOLVEO MX 240 a MX 310


Do prodeje zamířily autonabíječky EVOLVEO MX 240 a MX 310

EVOLVEO rozšiřuje svoji nabídku produktů o nabíječky řady MX. Nové modely do automobilu mají dva porty USB s odlišnou hodnotou výstupního proudu a umožňují nabíjet dvě zařízení současně. Provedení MX 310 nabíjí připojená zařízení až čtyřikrát rychleji než běžné nabíječky. MX 240 přináší navíc bezpečnostní prvek v podobě kovového provedení s bezpečnostním hrotem pro nouzové rozbití skla.

USB nabíječka MX 240 se dvěma USB porty do automobilu s celkovým výkonem 3,4 A umožňuje nabíjet dvě zařízení současně. Výstup 2,4 A je určen pro náročná zařízení jako tablet nebo výkonný smartphone. Druhý 1 A výstup je určen pro méně náročné přístroje, jako je například mobil. Nabíječka pracuje se dvěma vstupními napětími (12/V a 24/V), lze ji tedy používat nejen v osobních ale i nákladních a užitkových vozech. Bonusem MX 240 je kovové provedení s bezpečnostním hrotem pro nouzové rozbití skla.

Druhá USB nabíječka v nabídce EVOLVEO poskytuje až čtyřikrát rychlejší nabití ve srovnání s běžnými nabíječkami díky podpoře technologie Qualcomm Quick Charge 3.0. Nabíječka má také dva porty USB, z toho jeden podporující standard Quick Charge 3.0 (adaptivní nabíjení 3,7 – 6,5 V 3 A, 6,5 -9 V 2,5 A, 9 – 12 V 2 A) a druhý se standardním výstupem 5 V 2,4  A.

Dostupnost a cena

USB nabíječky EVOLVEO jsou dostupné 199 Kč včetně DPH (MX 240), respektive 299 Kč (MX 310).

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.