Sobota, 8 června, 2024
DomůNovinkyDo prodeje zamířily autonabíječky EVOLVEO MX 240 a MX 310

Do prodeje zamířily autonabíječky EVOLVEO MX 240 a MX 310

EVOLVEO rozšiřuje svoji nabídku produktů o nabíječky řady MX. Nové modely do automobilu mají dva porty USB s odlišnou hodnotou výstupního proudu a umožňují nabíjet dvě zařízení současně. Provedení MX 310 nabíjí připojená zařízení až čtyřikrát rychleji než běžné nabíječky. MX 240 přináší navíc bezpečnostní prvek v podobě kovového provedení s bezpečnostním hrotem pro nouzové rozbití skla.

USB nabíječka MX 240 se dvěma USB porty do automobilu s celkovým výkonem 3,4 A umožňuje nabíjet dvě zařízení současně. Výstup 2,4 A je určen pro náročná zařízení jako tablet nebo výkonný smartphone. Druhý 1 A výstup je určen pro méně náročné přístroje, jako je například mobil. Nabíječka pracuje se dvěma vstupními napětími (12/V a 24/V), lze ji tedy používat nejen v osobních ale i nákladních a užitkových vozech. Bonusem MX 240 je kovové provedení s bezpečnostním hrotem pro nouzové rozbití skla.

Druhá USB nabíječka v nabídce EVOLVEO poskytuje až čtyřikrát rychlejší nabití ve srovnání s běžnými nabíječkami díky podpoře technologie Qualcomm Quick Charge 3.0. Nabíječka má také dva porty USB, z toho jeden podporující standard Quick Charge 3.0 (adaptivní nabíjení 3,7 – 6,5 V 3 A, 6,5 -9 V 2,5 A, 9 – 12 V 2 A) a druhý se standardním výstupem 5 V 2,4  A.

Dostupnost a cena

USB nabíječky EVOLVEO jsou dostupné 199 Kč včetně DPH (MX 240), respektive 299 Kč (MX 310).

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře