Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyDo prodeje míří další počítačové perférie od ZOWIE by BenQ

Do prodeje míří další počítačové perférie od ZOWIE by BenQ

Značka produktů pro eSport, ZOWIE by BenQ, uvádí na trh speciální edici myší EC s lesklým povrchem a bílou barvou, a také novou podložku G-SR-SE na motivu populárního Counter Strike portálu HLTV.

Myši řady EC nabízejí ergonomický design pro praváky se dvěma tlačítky na pravé straně. K dispozici jsou dvě velikosti – velká EC1-A a o něco menší EC2-A. DPI lze nastavit na hodnoty 400, 800, 1 600 a 3 200. Disponují možností nastavení obnovovací frekvence USB na 125, 500, resp. 1 000 Hz a jsou zkonstruovány tak, aby se daly plně využívat bezprostředně po zapojení bez nutnosti instalace ovladačů. Nová speciální edice je vyvedena v bílé barvě s lesklým povrchem.

Podložka pod myš G-SE-SE návrhem vychází z modelu G-SR. Má tloušťku 3,5 mm a rozměry 480 × 400 mm. Vyrobena je v kombinaci textilního povrchu a hladké gumové protiskluzové základny. Motivem na přední straně je HLTV, populární světový portál počítačové hry Counter Strike.

Myši EC1-A a EC2-A jsou dostupné na trhu za doporučenou koncovou cenu 1 699 Kč s DPH v České republice. Podložku G-SR-SE můžete zakoupit za cenu 799 Kč s DPH.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře