Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyRed Naplno - Nové tarify Vodafonu nabízí více dat

Red Naplno – Nové tarify Vodafonu nabízí více dat

Vodafone odhalil novou nabídku tarifů s výhodnější cenou za data. Pokračuje tak v trendu, který na konci března odstartoval konkurenční T-Mobile, když začal nabízet novou řadu neomezených tarifů se zvýšeným objemem dat.

Nejprodávanější tarif Vodafonu pro jednotlivce dosud za měsíční poplatek 749 korun obsahuje (při smlouvě na dva roky) neomezené volání a SMS plus 2,5 GB dat. V novém ceníku sice zvedne paušál na 777 korun, ale zákazník dostane 7 GB dat (2 GB z toho každý měsíc jako dárek v aplikaci Můj Vodafone). Připraveny jsou také tarify s kapacitami 12 GB (10 + 2) a 22 GB (20 + 2). Za ty případní zájemci zaplatí 1077 Kč a 1777 Kč. Část nových tarifů Vodafonu bude možné objednat od 18. května, část od června.

„Již v únoru tohoto roku jsme zákazníkům přinesli 40 GB dat v rámci unikátního rodinného tarifu Red+40 GB. Nyní přinášíme pořádnou porci dat také jednotlivcům. Na zákazníky bude každý měsíc čekat dárek v podobě dalších dat v aplikaci Můj Vodafone. Pro zákazníky využívající tarify Red Naplno to budou 2 GB zdarma a pro zákazníky s tarifem Start 500 minut to bude 500 MB zdarma,“ uvedl Petr Dvořák, viceprezident pro nefiremní zákazníky, a dodává: „Pro studenty navíc již téměř rok nabízíme neomezený tarif #jetovtobě s 10 GB za 499 Kč. S tarify Red Naplno Vodafone doplnil svou nabídku, která teď uspokojí jak studenty, rodiny, jednotlivce, tak i podnikatele.“

Bližší informace o nových tarifech od Vodafonu naleznete v tabulce níže:

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře