Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyCooler Master představuje počítačovou skřín MasterBox Lite 5

Cooler Master představuje počítačovou skřín MasterBox Lite 5

Společnost Cooler Master uvádí na trh počítačovou skříň střední velikosti MasterBox Lite 5, která je vhodná pro ATX základní desky a nabízí průsvitný, ztmavený přední panel a možnost vnějšího přizpůsobení.

„Chtěli jsme vytvořit standardní počítačovou skříň malých rozměrů a přitom zachovat dostatek prostoru pro komponenty. Jsme rádi, že se nám úkol podařilo splnit. Cooler Master MasterBox Lite 5 je kompaktní, kvalitní, stylová počítačová skříň se standardní výbavou,“ Říká Wei Yang, produktový manažer Cooler Master pro počítačové skříně.

Novinka je vyvedena v matné černé barvě s průhledným bokem a atypickými liniemi v přední části. MasterBox Lite 5 umožňuje dle uživatelských preferencí snadno přizpůsobit vzhled pomocí dodávaných doplňků ve třech barvách – černé, červené a bílé. Přední panel je vyhotoven ze ztmaveného průsvitného plastu, který poskytuje prostor vytvořit atraktivní design pomocí až tří 120mm podsvícených ventilátorů. Čtvrtý prostor pro ventilátor se nachází na zadní části.

Vnitřní prostor je dostatečně velký pro umístění standardně velké ATX základní desky, až 400 mm dlouhé grafické karty, vodního chlazení i SSD. Místo pro zdroj se nachází na spodní straně skříně a je kompletně zakryto.

Cooler Master MasterBox Lite 5 bude k dispozici začátkem července za doporučenou koncovou cenu 45 dolarů bez DPH (zhruba 1 100 Kč).

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře