Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyPro Samsung Galaxy A6+ je dostupný Android 9.0 Pie

Pro Samsung Galaxy A6+ je dostupný Android 9.0 Pie

Na nový Android Pie přestupuje další chytrý telefon značky Samsung. Tentokrát se jedná o model ze střední třídy – Galaxy A6+. Nový firmware je dostupný prozatím pouze v Polsku, brzy se však jistě rozšíří i do dalších zemí včetně České republiky a Slovenska.

Samotná velikost updatu je 1,2 gigabajtu a jak se předpokládalo, software nepřináší jen samotný devítkový Android, ale také přepracovanou nadstavbu OneUI s dalšími novinkami a nejnovější balík bezpečnostních záplat společnosti Google platný k prvnímu březnu.

Závěrem dodejme, že Samsung Galaxy A6+ je smartphone s kovovým tělem a cenovkou kolem šesti tisíc korun. Svým majitelům nabízí tento přístroj šestipalcový AMOLED displej, procesor Snapdragon 450, 3 GB RAM nebo 32GB interní úložiště. V rámečku nad displejem najdeme 24Mpx selfie kamerku, zadní strana patří duálnímu fotoaparátu: hlavní snímač má rozlišení 16 Mpx (světelnost f/1.7) a doplňuje jej sekundární 5Mpx (f/1.9) snímač sloužící k rozmazání pozadí snímaného objektu.

O přísun energie se stará 3500mAh baterie, kterou dobijete z nuly na sto procent za zhruba dvě a půl hodiny. To znamená, že zde chybí podpora pro rychlé nabíjení přes kabel.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře