Pro Samsung Galaxy A6+ je dostupný Android 9.0 Pie


Pro Samsung Galaxy A6+ je dostupný Android 9.0 Pie

Na nový Android Pie přestupuje další chytrý telefon značky Samsung. Tentokrát se jedná o model ze střední třídy – Galaxy A6+. Nový firmware je dostupný prozatím pouze v Polsku, brzy se však jistě rozšíří i do dalších zemí včetně České republiky a Slovenska.

Samotná velikost updatu je 1,2 gigabajtu a jak se předpokládalo, software nepřináší jen samotný devítkový Android, ale také přepracovanou nadstavbu OneUI s dalšími novinkami a nejnovější balík bezpečnostních záplat společnosti Google platný k prvnímu březnu.

Závěrem dodejme, že Samsung Galaxy A6+ je smartphone s kovovým tělem a cenovkou kolem šesti tisíc korun. Svým majitelům nabízí tento přístroj šestipalcový AMOLED displej, procesor Snapdragon 450, 3 GB RAM nebo 32GB interní úložiště. V rámečku nad displejem najdeme 24Mpx selfie kamerku, zadní strana patří duálnímu fotoaparátu: hlavní snímač má rozlišení 16 Mpx (světelnost f/1.7) a doplňuje jej sekundární 5Mpx (f/1.9) snímač sloužící k rozmazání pozadí snímaného objektu.

O přísun energie se stará 3500mAh baterie, kterou dobijete z nuly na sto procent za zhruba dvě a půl hodiny. To znamená, že zde chybí podpora pro rychlé nabíjení přes kabel.

Zdroj

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.