Neděle, 9 června, 2024
DomůNovinkyPro fajnšmekry: Zlatý Samsung Galaxy S6 za 62 tisíc korun

Pro fajnšmekry: Zlatý Samsung Galaxy S6 za 62 tisíc korun

Chcete si udělat radost? Máme pro vás zajímavý, leč trochu finančně náročný tip. Goldgenie má totiž v nabídce tři různá provedení novinek Galaxy S6 a S6 edge, smartphony může pokrývat 24karátové žluté či růžové zlato, nebo platina.

Běžný Galaxy S6/edge není žádná levná záležitost. I ta nejlevnější 32GB varianta vás vyjde na přibližně 20 tisíc korun. I tato cena je ale zanedbatelná oproti luxusu v podobě zlatých modelů z e-shopu Goldgenie. Nejlevnější kousek s tělem pokrytým 24karátovým zlatem totiž přijde na 1 664 liber, v přepočtu tedy více než 62 tisíc korun.

Internetový obchod Goldgenie uvádí, že předobjednávky spustí 20. března. K zákazníkům se luxusní telefony dostanou dva až tři týdny po zahájení oficiálního prodeje. Ve vybraných zemích budou novinky Samsung Galaxy S S6 a S6 edge dostupné 10. dubna. Do České republiky oficiálně zavítají o týden později.

goldgenie-s6

 

Zdroj: SamMobile

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře