Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyČíňané už okopírovali Galaxy S6. Pořídíte ho za 4 300 korun

Číňané už okopírovali Galaxy S6. Pořídíte ho za 4 300 korun

Vydání Samsungu Galaxy S6 je stále ještě dostatečně daleko. Do vybraných zemí telefon dorazí až 10. dubna. Opravdoví nedočkavci mohou v mezičase sáhnout po jeho kopii, která tedy uvedením předběhla předlohu. K dispozici jsou hned tři klony.

Smartphone HDC Galaxy S6 je dostupný ve variantách Lite, Legend a Spark. Ty se od sebe liší zejména použitým procesorem. Ten vyrábí firma Mediatek, nejslabší má dvě jádra, prostřední čtyři, nejsilnější osm. Ale ani jeden nepodporuje rychlý internet LTE. Také další technické specifikace jsou na míle vzdálené nejlepšímu skutečnému Samsungu.

I nejvybavenější plagiát má jen HD displej, operační paměť 1 GB a osmimegapixelový fotoaparát. Uživatelská paměť má skromnou papírovou kapacitu 8 GB a tak bychom mohli pokračovat… Kompletní specifikace napodobenin najdete zde.

V prodeji je aktuálně jen varianta HDC Galaxy S6 Legend. Modely Lite a Spark lze předobjednat. Falešný Galaxy S6 pořídíte za 169 dolarů, tedy přibližně 4 300 korun. Doprava je v ceně, tvrdí výrobce.

59a

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře