Pondělí, 10 června, 2024
DomůNovinkyApple se pokusí přilákat Androiďáky: Za starý Android jim nabídne slevu na...

Apple se pokusí přilákat Androiďáky: Za starý Android jim nabídne slevu na nový iPhone

Apple se chystá zvýšit prodeje iPhonu. Připravuje výměnný program, během nějž začne brzy poskytovat slevy na své zařízení výměnou za stará Android zařízení a BlackBerry. 

Výměnný program (v anglickém jazyce trade-in program) bude fungovat stejně jako program, v jehož rámci Apple odkupuje staré iPhony a iPady. Pokud tedy do Applu donesete své zařízení s Androidem, zaměstnanec Applu stanoví slevu podle jeho aktuálního stavu a ceny na trhu.

Trade-in program pro zákazníky s Androidem a BlackBerry se u Applu rozjede co nevidět. Server 9to5Mac, který o této skutečnosti informoval, dokonce tvrdí, že bychom se měli dočkat už tento týden. V současné době se čeká právě na patřičné doškolení zaměstnanců v oblasti cen a technického stavu „cizích“ zařízení.

apple-za-android

Zdroj: 5to9Mac

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

1 komentář

  1. Hádám, že to bude stejně jako se slevou při odevzdání starého iP4/4S/5 při uvedení iP5S . Vůbec se ne nevyplatila a spousta bazarů specializující se na Mobilní telefonyby starý iP vykoupili o několik desítek procent dráž.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře