Neděle, 9 června, 2024
DomůNovinkyHumble Bundle: Balík sedmi her pro Android a PC jen za pár...

Humble Bundle: Balík sedmi her pro Android a PC jen za pár korun

Máte chuť na nákupy? A udělaly by vám radost hry? Tak neváhejte a navštivte Humble Bundle, zrovna se tam rozjela další slevová akce na hry pro Android a PC. 

Předmětem nejnovějšího balíčku Humble Bundle s názvem Humble PC & Android Bundle 12 konkrétně obsahuje logickou hru Tetrobot & Co, arkádovou hru Titan Attacs!, adventuru The Inner World, arkádovou hru VVVVVV, staromilské RPG Shadowrun Returns, adventuru Costume Quest a karetní hru Ironclad Tactics Deluxe Edition.

První 4 hry, tedy Tetrobot & Co, Titan Attacs!, The Inner World a VVVVVV už za 1 dolar. Abyste k balíčku her přidali také Costume Quest a Ironclad Tactics Deluxe Edition, musí být vámi zaplacená částka vyšší než průměrně zaplacená částka rozpočítaná na jednoho zákazníka. V současné době je tato sume 4,90 dolaru. Shadowrun Returns si pak zpřístupníte po zaplacení pevně dané částky 10 dolarů. Další hry do balíčku přibudou časem.

Jelikož je akce Humble Bundle stále dobrovolnou charitativní záležitostí, nikdo vám samozřejmě nebrání v tom, abyste za hry zaplatili více. Část výtěžku tentokrát poputuje na Americký červený kříž a příspěvkovou organizaci Electronic Frontier Foundation.

Všechny hry nového Humble Bundle jsou dostupné ve verzi pro Android i PC. Akce končí přibližně za 13 dní.

humble-bundle-pc-and-mobile-12

Zdroj: Humble Bundle

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře