Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyPro Android je dostupná nová mobilní aplikace Můj věštec

Pro Android je dostupná nová mobilní aplikace Můj věštec

Seznam.cz spustil v testovací alfa verzi mobilní aplikaci Můj věštec. V tuto chvíli je dostupná pro telefony s operačním systémem Android, iOS verze již čeká na schválení v App Store.

Testovací provoz, naplánovaný na několik týdnů, je dimenzován pro zhruba tisíc lidí, kteří aplikaci v daný okamžik aktivně použijí. Můj věštec nabízí v základním režimu několik typů horoskopů zdarma, ale také funkce navíc pro zájemce, kteří chtějí informace do hloubky. Podle ohlasů a toho, jak budou lidé aplikaci v testovacím provozu používat, ji plánuje Seznam.cz postupně rozvíjet a ladit.

Seznam.cz pro aplikaci využil svých dlouhodobých zkušeností s horoskopy, které provozuje na stránce www.horoskopy.cz. Průměrná denní návštěvnost této stránky přesahuje 86 000 uživatelů, přístupy z mobilních telefonů se přitom pohybují okolo 20 procent. Právě mobilním uživatelům aplikace nabídne komfortnější použití. Aplikace Můj věštec, stejně jako www.horoskopy.cz, je primárně bezplatná.

Zdarma si na ní každý den mohou zájemci zkontrolovat svůj denní horoskop, kartu dne, číslo dne či prozkoumat svůj biorytmus. Bezplatná je i funkce „Hodíte se k sobě?“. Pro zájemce o něco navíc jsou připraveni v online režimu astrologové, kartáři a numerologové, kteří zodpoví individuální dotazy. V tuto chvíli fungují individuální konzultace prostřednictvím odesílání textových zpráv v maximální délce 350 znaků přímo v aplikaci.

„Počítáme s tím, že nová služba bude interaktivní – uživatelé chytrých telefonů jsou zvyklí na obousměrnou komunikaci. Proto máme připravený rozsáhlý tým odborníků pro odpovědi na dotazy a počítáme s jeho dalším posilováním právě v okamžiku, kdy skončí náš test. Zajištění provozu aplikace je dimenzováno až na tisíc uživatelů ve stejnou chvíli,“ vysvětluje Pavel Kolář.

[appbox googleplay cz.seznam.muj_vestec]

1 3 5

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře