Čtvrtek, 18 dubna, 2024
DomůNovinkyPřepracovaná aplikace Sygic GPS Navigation je nyní k dispozici v nativním designu...

Přepracovaná aplikace Sygic GPS Navigation je nyní k dispozici v nativním designu pro mobilní zařízení s Androidem

Podle Sygicu je nová aplikace výsledkem statisíců hodin práce věnované dosažení ideální kombinace přesnosti GPS, vynikajících vlastností a hladké integrace. Těšit se můžete na nové funkce, zbrusu nový svěží design, bleskový přístup k hlavním funkcím i nejnovější bezpečnostní technologie.

K největším změnám v Sygic GPS Navigation patří implementace automatického ukládání do integrované funkce BlackBox. Doposud mohli uživatelé videonahrávku snadno uložit jediným klepnutím na displej, ale nyní dokáže aplikace autonehodu nebo jiný incident automaticky detekovat a automaticky uložit pětiminutovou nahrávku do fotogalerie řidiče.

Funkce BlackBox je od svého červencového uvedení na trh hodnocena jako neocenitelný pomocník. Účelem automatického ukládání je zajistit maximální bezpečnost a klid pro řidiče. Jednoduché uživatelské rozhraní a technologie předvídání pomáhají při snadné aktivaci a pořizování videonahrávek s automatickým ukládáním. Důkazem je i nedávná nárazová zkouška zařízení Sygic ve spolupráci se Škoda Auto, která prokázala konzistentní výsledky nové funkce.

Nová verze navigace Sygic GPS Navigation bude postupně uvolněná jako bezplatná aktualizace pro všechny stávající uživatele přístrojů se systémem Android a ke stažení i pro nové uživatele.

Vybrané funkce aplikace Sygic GPS Navigation:

• 3D offline mapy nevyžadující datové připojení
• Hlasová navigace ve více než 40 jazycích
• Vyslovování názvů ulic pro bezpečnou a pohodlnou jízdu
• Upozorňování na místa s omezením rychlosti
• Dynamická navigace v jízdních pruzích a zobrazení křižovatek
• Interaktivní mapa – po klepnutí na kteroukoli ulici nebo zajímavé místo získáte další obsah
• Informace o dopravní situaci v reálném čase (k zakoupení v aplikaci)
• Funkce HUD (Head-up Display) zobrazuje řidičům navigaci, aniž by odváděla pozornost od silnice (k zakoupení v aplikaci)
• Prémiová databáze radarů (k zakoupení v aplikaci)
• BlackBox (k zakoupení v aplikaci)

[appbox googleplay com.sygic.aura]

Drive_aOS

3_routes_aOS BlackBox_aOS

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře