Čtvrtek, 18 dubna, 2024
DomůNovinkyClove přijímá předobjednávky na zakřivený Samsung Galaxy Note Edge. Vysoká cena odradí

Clove přijímá předobjednávky na zakřivený Samsung Galaxy Note Edge. Vysoká cena odradí

Ve Velké Británii je od včerejška možné u obchodního řetězce Clove předobjednat phablet Galaxy Note Edge. Vzhledem ke špičkové výbavě a nevšednímu displeji přes hranu, se základní cena přístroje posunula k hranici 23 tisíc korun. To je suma, u které Samsung jen stěží může počítat s masovým zájmem zákazníků.

Vedle zahnutého displeje, jehož přední část funguje konvenčně jako u jakéhokoliv jiného mobilu, zatímco ta boční pak zcela samostatně jako proužek s mnoha informacemi, nese Edge výbavu standardního Notu 4. Není to tedy kompromisní přístroj, ale špičkový tabletomobil s tradičním ovládáním dotykovým perem.

Jen připomeňme, že displej Edge má UHD rozlišení (1 440 × 2 560 obrazových bodů) + 160 bodů na šířku u zahnuté části. Procesor Snapdragon 805 má čtyři jádra s taktem 2,7 GHz. Doplňují ho 3 GB RAM a uživatelská paměť velikosti 32, nebo 64 GB (nechybí slot na karty až do velikosti 64 GB). Fotoaparát má rozlišení šestnáct megapixelů a podporuje optickou stabilizaci obrazu.

Obchod Clove nový Samsung Galaxy Note Edge nabízí k předobjednání za částku 650 liber, v přepočtu zhruba 23 tisíc korun.

5189

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře