Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyPremiéra jako hrom! DashClock Widget od vývojáře z Googlu vdechne lockscreenu nový...

Premiéra jako hrom! DashClock Widget od vývojáře z Googlu vdechne lockscreenu nový život!

Vývojář Googlu Roman Nurik vytvořil užitečný widget na uzamykací obrazovku, který zobrazuje veškeré důležité informace a nad kterým zaplesá srdce nejednoho příznivce moderního Holo vzhledu. Widget je plně konfigurovatelný. Malou vadou na kráse je, že je kompatibilní pouze s Androidem 4.2 a vyšším.

Upravovat můžete nejen to, jaká bude ukazovat data, ale také jeho design: například styl písma u data a času, kde je na výběr z několika možností.

Widget zobrazuje aktuální počasí, budík, nadcházející schůzky v kalendáři, nepřečtené SMS a zprávy v GMailu, zmeškané hovory a další podstatné informace. Roman dal už ostatním vývojářům k dispozici API, takže se v budoucnu zcela určitě dočkáme rozšíření funkcionality jeho aplikace.

DashClock Widget je bez diskuze program, který byste měli určitě vyzkoušet. Ke stažení je navíc úplně zdarma! Pro jeho stažení klikněte sem.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/DashClock Widget/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře