Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyGoogle neuhlídal informace o připravovaném widgetu Google Now

Google neuhlídal informace o připravovaném widgetu Google Now

Na oficiálních stránkách technické podpory pro zařízení z modelové řady Nexus se objevila informace o widgetu pro hlasového asistenta Google Now, který bude možné používat na domovské a zamykací obrazovce, kde bude shrnovat aktuální obsah vašich karet. Podívejte se, jak bude vypadat.

Na widget, který má minimalistický design, bylo odkazováno na stránkách technické podpory pro Nexus 4, Nexus 10 a Galaxy Nexus ? kupodivu ale ne na stránkách pro Nexus 7. Po několika hodinách ale veškeré informace o něm z webu zmizely. O tom, jaký s ním má Google záměr, můžeme v tuto chvíli zatím pouze spekulovat.

Ve hře je možnost, že se stane součástí některé z chystaných aktualizací Google Now, mnohem pravděpodobnější ale je, že se informace o něm dostala na web předčasně a že se s ním setkáme až v novém Androidu 5.0 Key Lime Pie.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře