Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyPřelomový NoPhone vás zbaví závislosti na smartphonu. Objednejte si ho už dnes!

Přelomový NoPhone vás zbaví závislosti na smartphonu. Objednejte si ho už dnes!

Na trh přichází revoluční NoPhone! Základní verze telefonu vás přijde na 12 dolarů. Prémiovou edici s ultratenkou nálepkou si můžete pořídit za 18 dolarů. Když si přístroj objednáte ještě dnes, bude vám doručen během prosince.

U závisláků i vtipálků zaznamenal NoPhone obrovský úspěch. Vývojáři chtěli na Kickstarteru vybrat alespoň pět tisíc dolarů, aby mohli rozjet výrobu a prodej, ale peněz nakonec získali mnohem víc. Lidé si revoluční NoPhone okamžitě zamilovali.

V čem je tak přelomový? Na rozdíl od klasických smartphonů je totiž nerozbitný, vodě odolný, nepotřebuje upgradovat ani dobíjet. Bez obav ho také můžete nosit v zadní kapse – neohne se! Nemusíte se bát ani útoku hackerů nebo špiclující americké agentury NSA. Výhodou je i nízká hmotnost, NoPhone s 5,5palcovým displejem neváží ani sto gramů.

Výrobce slibuje, že výměnou klasického chytrého telefonu za NoPhone se vám zkvalitní život. V klidu si budete moct vychutnat koncert či návštěvu kina bez rozptylování. Telefon vás jednou pro vždy odnaučí neustále koukat na displej a sledovat, co je nového na sociálních sítích nebo jestli vám někdo nepsal.

Základní verze NoPhone vychází na 12 dolarů, což je v přepočtu 266 korun. Se selfie upgradem je k mání od osmnácti (400 korun). Objednávat můžete na stránkách výrobce zde.

spec

51

Zdroj: PhoneArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře