Sobota, 20 dubna, 2024
DomůNovinkyNečekejte na OTA, pro Nexus 4 je ke stažení factory image Androidu...

Nečekejte na OTA, pro Nexus 4 je ke stažení factory image Androidu 5.0

No konečně! Společnost Google uvolnila Factory Image (tedy „obraz systému“) Androidu 5.0 Lollipop pro mobilní telefon Nexus 4. Nedočkaví (a zkušenější) jedinci tak mohou flashovat novou verzi systému již nyní bez čekání na OTA aktualizaci.

Factory images jsou především určeny pro kompletní uvedení Nexus zařízení do továrního stavu, nicméně lze je využít i k aktualizaci na novou verzi systému, pokud nechcete čekat na oficiální update od Googlu.

Návod, jak Android 5.0 Lollipop do vašeho Nexusu 4 nahrajete, najdete TADY. Jen nezapomeňte ODSUD stáhnout Factory Image pro váš telefon.

android-5.0-ota

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

  1. Zdravím funguje bez potíží. Jeden dotaz, nepřijdeme tímto o možnost přijímání OTA aktualizací?
    Děkuji

    • To si pleteš s rotem, resp s přehráním ofacrory recovery třeba CWM/TWRP, pač ty OTA se instalují jedině přes factory recovery. Ale rootem na 5.0 bys o to neměl přijít, protože se supersu i upravený image bootu instaluje přes fastboot a recovery se nedotne.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře