Předregistrujte si na Google Play chystanou pecku Terminator Genisys: Revolution


Předregistrujte si na Google Play chystanou pecku Terminator Genisys: Revolution

Americká společnost Google implementovala do svého elektronického obchodu Play novou a dle našeho názoru velmi zajímavou funkci, kterou určitě nejednou využijete. Jde o takzvanou předregistraci zatím nevydaných aplikací a her.

Stačí přejít na profil hry nebo aplikace, která je zatím ve vývoji, kliknout na „Předběžně zaregistrovat (Pre-register)“, a to je vše. Jakmile bude novinka vydána, Google na váš smartphone nebo tablet zašle notifikaci, že už si ji můžete stáhnout či zakoupit.

Premiéru si nová funkce odbyla u střílečky Terminator Genisys: Revolution, ale jistě se brzy objeví i u dalších chystaných titulů. A na závěr důležitá informace – předobjednávka je nezávazná a můžete ji kdykoli zrušit.

TERMINATOR GENISYS: GUARDIAN
TERMINATOR GENISYS: GUARDIAN
Vývojář: Glu
Cena: Zdarma

Screenshot_2015-05-09-11-16-59 Screenshot_2015-05-09-11-17-06 Screenshot_2015-05-09-11-17-14

 

The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Diskuze: (3)


  1. Mirek Kočí

    Díky, napraveno. Dobrou.

  2. Pingback: Doprovodnou filmovou hru Terminator Genisys: Revolution si nyní můžete stáhnout z Google Play - Svět aplikacíTento web používá k poskytování služeb soubory cookie.