Pondělí, 13 května, 2024
DomůNovinkyNávykovač je minimalistická aplikace, která vám pomůže s novými návyky

Návykovač je minimalistická aplikace, která vám pomůže s novými návyky

Máte problémy s motivací? Chtěli byste převzít nové návyky? Pomozte si chytrou aplikací Návykovač a všechno bude rázem mnohem jednodušší! 

Návykovač je minimalistická aplikace od českého vývojáře a tudíž i v českém jazyce. Uvnitř ní si můžete aktivovat jakýkoliv návyk (například ranní cvičení, vynášení koše, utírání prachu a cokoliv, co vás jen napadne), určit dny a hodiny, kdy ho máte plnit a následně nechat upomínku, aby vám s vaším návykem pomohla.

Až sem by se mohlo zdát, že se jedná o aplikaci, která zprostředkuje funkci jakéhokoliv kalendáře. Síla Návykovače se ovšem skrývá ve dvou drobnostech. Všechny vložené návyky můžete uzamknout na vybraný počet dní, což znamená, že vám budou vyskakovat upomínky i v případě, že začnete klesat na mysli a budete mít chuť se vším praštit. Za odměnu vám pak aplikace ukáže, kolikrát jste se už k novému návyku přiměli, což působí docela motivačně.

Pakliže vás aplikace Návykovač zaujala, stáhněte si ji z Google Play. Aplikace nic nestojí.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/navykovac/“/]

[appbox googleplay cz.shmoula.habbeat]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře