Cyanogen uzavřel partnerství s Truecaller, přinese lepší Dialer


Cyanogen uzavřel partnerství s Truecaller, přinese lepší Dialer

Majitelé jedné z nejznámějších alternativních ROM pro zařízení s Androidem začali spolupracovat se společností Truecaller. Výsledkem spolupráce by měla být lepší práce Cyanogenu s kontakty. 

Cyanogen se konkrétně rozhodl do své ROM integrovat některé funkce Dialeru od Truecaller, například schopnost rozeznat jméno volajícího i pokud ho nemáte uložené v seznamu, což je pro tento druh aplikací naprosto unikátní.

Za schopností rozeznat neuložený kontakt stojí speciální databáze kontaktů, která obsahuje jak telefonní čísla společností, tak i soukromých osob. Databázi lze používat i opačně, tedy jako Zlaté stránky, zdaleka nejzajímavější je ale možnost blokování některých telefonátů, například od společností vykonávajících nejrůznějších průzkumy.

Aktuálnost databáze zaručuje jak samotný Truecaller, tak i samotní uživatelé, kteří do databáze mohou přidávat nové kontakty a informace.

Dialer od Truecaller v Cyanogenu nově najdete jako předinstalovanou aplikaci. V budoucnosti by se přitom mohlo jedna o rozhodující prvek při výběru správného OS.

Zdroj: Android and Me

The following two tabs change content below.
Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

Redaktorka na volné noze se zájmem o mobilní technologie, videohry, knihy, sport a zdravý životní styl.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.