Středa, 17 dubna, 2024
DomůNovinkyPredators: Dokonale vybavený mimozemský nimrod dorazil i na Android

Predators: Dokonale vybavený mimozemský nimrod dorazil i na Android

Na planetě Zemi patřili k nejobávanějším zabijákům. Ale tohle není jejich domov, místo kde se narodili. Tady se stali lovnou zvěří. Vydejte se v kůži obávaného lovce z kosmu na nové dobrodružství a posbírejte co nejvíce trofejí. Predators je zábavná a graficky krásně zpracovaná hra, ve které je vaším cílem zabít co nejvíce protivníků.

Nový titul, který staví na své filmové předloze, čítá jednatřicet úrovní. Počáteční mise jsou jednoduché, abyste si osvojili ovládání a dostali se, jak se říká, do tempa. Pozdější úrovně už jsou bohudík mnohem zajímavější a náročnější. K udolání protivníků používáte různé zbraně: základní zbraní jsou vaše drápy, dále je zde oboustranný oštěp a také několik druhů střelných zbraní, například ramenní kanón, který odpaluje střely s infračerveným naváděním.

Z výbavy je také velmi důležitá schopnost neviditelnosti nebo přepínání vidění pro zvýraznění různých nepřátel. Hra je údajně optimalizována pro běh na mobilu Sony Xperia Play a přístrojích s čipy nVidia Tegra 2 a 3. V Google Play si ji můžete zakoupit za 57 korun.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře