Pondělí, 13 května, 2024
DomůNovinkyLevný iPad, který žena koupila na parkovišti u benzínové stanice, byl ve...

Levný iPad, který žena koupila na parkovišti u benzínové stanice, byl ve skutečnosti zrcadlo

Jedna Američanka se ?pochlubila? výhodnou koupí poslední generace iPadu s Retina displejem. Neznámý prodejce jí ho prý prodal za 200 místo obvyklých 699 dolarů. Jenže výhodný iPad se nakonec ukázal jako bezcenné pouzdro bez elektroniky, jehož přední část tvořilo zrcadlo.

Balení na první pohled vypadalo jako originální, jenže se v něm nenacházel žádný opravdový iPad. Poškozená Jalonta Freeman na policii uvedla, že tablet zakoupila od neznámého muže na parkovišti u čerpací stanice blízko Arlingtonu. Přistoupil k nám a řekl: ?Ahoj, mám nějaké iPady, počítače a další elektroniku, tak kdybyste měli zájem??.

Protože se blíží Vánoce, zdálo se to Freemanové a její rodině jako docela dobrý nápad, jak ušetřit nějakou tu korunu. Proto muži bez velkého váhání zaplatila. On pak nastoupil do automobilu a odjel.

Když později sestra Freemanové balíček otevřela, nestačila se divit. ?Pokud se podíváte na zadní stranu, je to trochu podobné iPadu, zepředu je to ale zrcadlo,? uvedla. Mluvčí arlingtonské policie Tiara Richard médiím sdělila, že jim nikdo jiný žádný další podobný incident do této chvíle nenahlásil.

iPad

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře