Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyPowerbanka Varta Indestructible se nebojí vody ani pádu na zem

Powerbanka Varta Indestructible se nebojí vody ani pádu na zem

Powerpack stačí jednoduše nabít USB nabíječkou mobilního telefonu nebo připojením k USB portu počítače a uloženou energii později využít podle aktuální potřeby. Kapacita 6 000 mAh umožňuje až dvakrát nabít většinu mobilních telefonů a smartphonů na plnou kapacitu, ale také stejně tak i drtivou většinu dnešních tabletů.

Varta Powerpack disponuje dvěma klasickými USB porty s nabíjecími proudy 2,4 A a 1,0 A, které umožnují velmi rychlé nabíjení dle možností připojeného zařízení. Navíc oba konektory lze využít současně a dobíjet tak např. telefon a tablet najednou. Majitelé produktů Apple ocení certifikaci MFi (vyrobeno pro iPhone) a tedy plnou kompatibilitu s tímto powerpackem. O stavu nabití interní baterie zdroje informují po stisku tlačítka čtyři diody, které slouží také k zapnutí nabíječky.

Krom slušné kapacity je dalším bonusem Varta Powerpacku odolná konstrukce z ABS plastu a hliníkové slitiny v takzvaném „Indestructible“ provedení. Nabíječka si tak poradí nejen s pádem ze dvoumetrové výšky na zem, ale rovněž obstojí v kontaktu s vodou (IP 67). Powerpack je tak zajímavou volbou nejen pro cestovatele, ale například i rodiče s malými dětmi.

Powerbanka se v ČR prodává za 1 199 Kč a součástí jejího balení je také nabíjecí kabel a cestovní pouzdro.

5995

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře