Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyAplikaci Jízdní řády IDOS má v mobilu už přes milion aktivních uživatelů

Aplikaci Jízdní řády IDOS má v mobilu už přes milion aktivních uživatelů

Jízdní řády IDOS jsou momentálně jednou z nejrozšířenějších českých aplikací na našem trhu. Aktivně ji užívá více než jeden milion lidí na chytrých telefonech s operačním systémem Android a dalších 250 tisíc na zařízeních iPhone.

„Máme opravdu radost a nárůst počtu aktivních uživatelů vnímáme jako projev důvěry našich uživatelů, kteří aplikaci Jízdní řády považují za užitečný nástroj pro každodenní použití. I proto její prostředí a funkce nadále upravujeme s ohledem na co nejideálnější propojení informační hodnoty a uživatelského komfortu. V nejbližší době chystáme opět sadu změn, které vycházejí nejen z uživatelských reakcí,“ říká Jan Malý, projektový manažer aplikace.

Podle posledních čísel Jízdní řády IDOS spustí alespoň jednou týdně 360 tisíc lidí. Mobilní verzi webu použilo v prosinci 2015 celkem 650 tisíc reálných uživatelů. Aplikace dohromady s mobilní verzí odbaví až 600 tisíc jednotlivých požadavků na vyhledání spojení denně, dodali vývojáři.

[appbox googleplay cz.mafra.jizdnirady]

[appbox appstore id473503749]

2 IDOS-novy-1-349x620

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře