Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyApple vydal iOS 9.2.1 pro iPhone a iPad. Přináší jen malé změny

Apple vydal iOS 9.2.1 pro iPhone a iPad. Přináší jen malé změny

Apple zpřístupnil nový update svého operačního systému pro mobilní zařízení. Verze iOS s označením 9.2.1 však nepřináší nové funkce, pouze opravuje některé chyby. Výrazná vylepšení náš čekají až v nadcházejícím iOS 9.3, kde se dočkáme nočního režimu, nových 3D Touch zkratek, možnosti spárovat s iPhonem hned několik hodinek Watch, podpory více uživatelských účtů ve školách a mnoho dalšího.

Kdo nechce stahovat iOS 9.2.1 z iTunes, může přímo z přístroje stáhnout bezdrátově samotný update. Jeho velikost se liší podle modelu zařízení. Dostupnost systému ověřte v Nastavení => Obecné => Aktualizace Softwaru.

Firma včera rovněž uvolnila aktualizační balíček OS X 10.11.3 El Capitan. Ani v případě nejnovější verze desktopového systému jsme se ale žádných nových funkcí nedočkali, vývojáři se soustředili hlavně na opravy chyb a vylepšení stability.

iPhone

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře