Neděle, 23 června, 2024
DomůNovinkyPotvrzeno: Samsung Galaxy Note III se představí 4. září v Berlíně

Potvrzeno: Samsung Galaxy Note III se představí 4. září v Berlíně

Samsung nový přístroj, kombinující smartphone a tablet, oficiálně představí v Berlíně dva dny před zahájením veletrhu IFA. Velikán Galaxy Note s pořadovým číslem 3 nabídne nekompromisní hardware a nové softwarové funkce, které uživatelům pomohou zvýšit produktivitu a zpříjemní ovládání.

Samsung už také rozeslal pozvánky vybraným médiím na novou tiskovou konferenci Unpacked 2013 Episode 2. Slogan „Note the date” tedy „zapište si datum” je jasnou nápovědou, představení jakého produktu budeme svědky.

Nový Note by měl být ještě větší než jeho druhé provedení. Úhlopříčka Full HD displeje by se měla zvětšit z 5,5 palce na 5,7 palce. Ovládání dotykovým perem zůstane zachováno.

Podle dostupných zpráv bude kříženec tabletů a smartphonů používat výkonný čtyřjádrový procesor (nejspíše Snapdragon 800, druhá verze „osmijádro“ Exynos 5 Octa), 3 GB RAM a po vzoru Galaxy S4 nabídne třináctimegapixelový fotoaparát.

Očekává se také operační systém Android 4.3 Jelly Bean a pokud ne, tak dostupnost aktualizace maximálně do několika týdnů od vydání na trh.

image002

Zdroj: GSMArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře