Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyStahujte aplikace Google Play 4.3.10, přináší vylepšené upozornění a novou sekci Nedávno...

Stahujte aplikace Google Play 4.3.10, přináší vylepšené upozornění a novou sekci Nedávno aktualizované

Zahraniční server AndroidPolice upozornil na dostupnost nové verze aplikace Google Play, skrze kterou uživatelé přistupují do virtuálního tržiště pro Android, odkud mohou stahovat filmy, knihy, hry a aplikace. Verze 4.3.10 přináší několik změn, které uvítáte.

První novinkou je přítomnost nové sekce Nedávno aktualizované na kartě „Moje aplikace“, kde nyní uvidíte seznam nedávno aktualizovaných položek.

Vítaným vylepšením prošly i notifikace (upozornění).

Pokud vám bude nyní nabídnuta aktualizace více aplikací/her, sjednotí se do jedné notifikace – už tak nebude docházet ke zbytečnému zaplnění a znepřehlednění notifikační lišty. Je to detail, který ale potěší.

Poslední změna udělá radost všem knihomolům, protože nová verze aplikace Google Play přináší vylepšené zobrazování cen u jednotlivých děl.

Uživatelé nyní vidí, za kolik se kniha prodává v papírové podobě (cena je přeškrtnutá) a mohou tak porovnávat, o kolik korun je na Google Play levnější a tedy kolik jejím nákupem ušetří.

Stahujte:

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Google Play 4.3.10/“/]

Zdroj: AndroidPolice

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře