Postavte si doma: Stojánek na mobil ve tvaru Železného trůnu ze seriálu Game of Thrones


Postavte si doma: Stojánek na mobil ve tvaru Železného trůnu ze seriálu Game of Thrones

Co k tomu budete potřebovat? Houbu z molitanu, hodně plastových napichovátek ve tvaru meče, několik nastříhaných kožených proužků, destičku z plastu, lepidlo, barvu ve spreji a také trochu trpělivosti a zručnosti. A to je vše!

Na webu Imgur se objevila sada fotografií, které zachycují výrobu miniaturního Železného trůnu, nad nímž zaplesá srdce každého příznivce populárního fantasy seriálu Game of Thrones.

Sestrojení šikovného stojánku, který poslouží pro odkládání smartphonu, přitom nezabere více než několik desítek minut, maximálně hodin. Dost možná, že o tom ani nevíte a většinu z věcí pro jeho výrobu máte doma v šuplíku nebo ve skříni. A když ne, všechno se dá v obchodě koupit doslova za pár korun.

Jak se vám stojánek líbí?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Diskuze: Postavte si doma: Stojánek na mobil ve tvaru Železného trůnu ze seriálu Game of Thrones


  1. jara jara

    Bezva napad, o vikendu to zkusim vyrobit ale nejsem moc zrucnej:-DTento web používá k poskytování služeb soubory cookie.