Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyAVG Cleaner pro Android si bere na paškál náročné mobilní aplikace

AVG Cleaner pro Android si bere na paškál náročné mobilní aplikace

Ke stažení je nová verze aplikace AVG Cleaner. Obsahuje funkce pro zvýšení výdrže baterie a přináší integraci do platformy Zen, díky které uživatelé získají vzdálený přístup ke všem svým počítačům a zařízením se systémem Android.

Aplikace AVG Cleaner pro umožňuje nyní uživatelům lepší používání jejich zařízení výpisem aplikací, které spotřebovávají nejvíce systémových prostředků i energie a čištěním nepotřebných souborů v mezipaměti. Funkce „Spořič energie“ zase pomáhá zvýšit výdrž baterie vypnutím funkcí a úloh s vysokou spotřebou energie.

Nová placená verze PRO pak přidává i možnost volby ze tří „Profilů baterie“, které umožňují přepínat mezi režimy „Domácnost“, „Kancelář“ a „Auto“ a tak ještě více optimalizovat využití baterie podle místa, na němž se právě nacházíte.

AVG Cleaner pro Android je dostupný ve 30 jazycích díky přidání 10 nových jazyků jako finština, norština, portugalština, slovenština, španělština a švédština. Aplikace je také nyní součástí produktu AVG Performance, většího předplaceného balíčku funkcí pro ladění a čištění více zařízení.

Co nejvíce „žere“ výkon vašeho telefonu?

Během posledních šesti měsíců společnost AVG měřila výkon některých nejoblíbenějších aplikací a seřadila je podle náročnosti na baterii, využitého místa v úložišti a využití připojení k internetu.

Deset nejnáročnějších aplikací dle AVG:

1. Puzzle & Dragons Hádanky
2. Facebook
3. theChive
4. iFunny
5. Hay Day
6. 9GAG
7. Instagram
8. Spotify Music
9. FarmVille 2: Country Escape
10. 8 Ball Pool

[appbox googleplay com.avg.cleaner]

unnamed

 

Zdroj: TZ AVG

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře