Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyPoslední zhasněte! HTC 8X nedostane aktualizaci s Windows 10 Mobile

Poslední zhasněte! HTC 8X nedostane aktualizaci s Windows 10 Mobile

Pokud vlastníte chytrý telefon Windows Phone 8X by HTC, je možné a pravděpodobné, že se nedočkáte aktualizace na systém Windows 10 Mobile. Objevily se totiž informace, které toto potvrzují. Konkrétně to na Twitteru uvedlo zastoupení tchajwanského výrobce ve Velké Británii.

Očekávaný update s velkou pravděpodobností nedostane ani model 8S a nic jistého zřejmě nemají ani majitelé telefonu One M8 for Windows, který se však u nás nikdy neprodával. HTC s výrobou mobilů se systémem Microsoftu podle všeho skončilo. Firma, která má dlouhodobé finanční potíže, žádný nový telefon s Windows nechystá. Alespoň se o tom nikde nemluví.

První kolo aktualizací telefonů Nokia/Microsoft Lumia na Windows 10 Mobile by mělo být zahájeno příští týden.

9595

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Kupovať si v tejto dobe niečo od HTC je absolútna nerozvážnosť. Firma balansuje na hranici krachu, je devastovaná absolútne neschopným manažmentom, ktorý robí jedno zlé rozhodnutie za druhým. Človek nikdy nevie, čo zajtra neohlásia koniec. Škoda, kedysi boli dobrí.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře