Sobota, 20 dubna, 2024
DomůNovinkyTěšíte se na Xiaomi Mi5? Přinášíme vám jeho fotografie i datum oficiálního...

Těšíte se na Xiaomi Mi5? Přinášíme vám jeho fotografie i datum oficiálního představení

Zatímco čínská společnost Xiaomi dokončuje všechny přípravy, na světlo světa se dostaly další obrázky dlouho očekávané vlajkové lodi Mi5. A tentokrát se nejedná o rendery, ale o fotografie prozrazující skutečný vzhled.

Xiaomi Mi5, které má být podle dostupných zpráv představené už 21. ledna tohoto roku, bude nejspíše vybaveno Snapdragonem 820, 4 GB paměti RAM a 32 nebo 64 GB vnitřní paměti. Dále bychom se měli dočkat 5,2palcového QHD displeje s 2,5D sklem a obrazovou hustotou 565 ppi.

Xiaomi Mi5 by měl přinést také kvalitní 13Mpx zadní fotoaparát a baterii o slušné kapacitě 3600 mAh. V závislosti na aktuálních módních trendech je pak samozřejmostí i skener otisku prstů, který by se měl nacházet v hardwarovém tlačítku „Home“ na přední straně zařízení.

V poslední době se navíc stále více proslýchá, že Mi5 by mohl být dostupný i v plusové verzi. Ta by oproti základnímu modelu měla přijít s 5,5palcovým nebo rovnou 5,7palcovým displejem. A nyní ke slibovaným fotografiím. Ty si můžete prohlédnout níže:

Xiaomi-Mi-5-1-752x490

Zdroj: AC

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

1 komentář

  1. Dokud nebudou od Xiaomi podporovat všechny České LTE frekvence tak nemá cenu se s nima vůbec zabývat.Ale je to škoda protože nedělaj špatný telefony.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře