Úterý, 23 dubna, 2024
DomůNovinkyPorovnání předního panelu chystaného Samsungu Galaxy Note III se starší generací

Porovnání předního panelu chystaného Samsungu Galaxy Note III se starší generací

Zahraniční server GSMArena.com zveřejnil další snímek připravovaného tabletofonu Galaxy Note III. Zatímco první a druhá generace Note měly displej s úhlopříčkou 5,3 palce, respektive 5,5 palce, tak novinka přijde na trh s 5,68palcovým displejem.

Po designové stránce vychází Note III ze svého staršího kolegy (hrany však budou o něco málo ostřejší) a přestože znovu došlo k navýšení úhlopříčky dotykového panelu, nový přístroj bude větší jen nepatrně – větší úhlopříčku získá především použitím tenčího, 2,2mm, obvodového rámečku.

Rozmístění tlačítek a konektorů by měla odpovídat zažité tradici výrobce.

Pod displejem bude vládnout rozměrné obdélníkové tlačítko se zakulacenými okraji sloužící pro návrat na domovskou obrazovku za jakékoliv aplikace. Doplňovat ho budou senzorové prvky Zpět a Menu.

Galaxy Note III se začne prodávat na podzim a cena by měla zhruba kopírovat cenovku stále ještě aktuální generace. Samsung věří, že i novinka bude u zákazníků velmi úspěšná.

K oficiálnímu odhalení Note III dojde na tiskové konferenci 4. září. Korejský výrobce představí společně s novým phabletem i chytré hodinky Galaxy Gear.

NoteIIIZdroj: GSMArena

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře