Čtvrtek, 18 dubna, 2024
DomůNovinkyPopulární správce souborů ES File Explorer dostal profesionální verzi

Populární správce souborů ES File Explorer dostal profesionální verzi

ES File Explorer File Manager patří k nejoblíbenějším správcům souborů v Google Play Storu. Je totiž přehledný a nabízí hromadu funkcí, navíc bez jakýchkoliv poplatků. To platí i nadále, jenom s tím rozdílem, že pokud budete mít zájem, můžete si pořídit profesionální verzi.

Na placené verzi je zajímavé, že nepřidává funkce navíc, ale naopak některé funkce odstraňuje. Pokud si za aplikaci připlatíte, zmizí vám z ní zbytečnosti, které do tohoto správce za měsíce fungování přibyly různými aktualizacemi. Díky tomu v aplikaci zůstane pouze to nejdůležitější. Práce se soubory se tak zpřehlední a potažmo i zrychlí.

V placené verzi je dále k dispozici několik nadstavbových možností zobrazení a nejrůznější barvy a vzhledy. Samozřejmostí je potom úplné odstranění zobrazované reklamy.

Vývojáři se zavázali, že budou placenou verzi podporovat a postupně rozšiřovat dalšími zajímavými funkcemi. A přitom se samozřejmě chystají naslouchat komunitě.

Placená verze ES File Explorer Pro stojí 2,99 €, to znamená necelých 80 korun.

[appbox googleplay com.estrongs.android.pop]

[appbox googleplay com.estrongs.android.pop.pro]

ES File Explorer File Manager-obr

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře