Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyiDoklad umí jednoduše a rychle vystavovat faktury. Nyní zdarma

iDoklad umí jednoduše a rychle vystavovat faktury. Nyní zdarma

Aplikace je určena pro každého, kdo potřebuje s minimální námahou vystavit fakturu v elektronické podobě. Po zadání všech údajů lze pro kontrolu zobrazit náhled, poté fakturu snadno převést do formátu PDF a odeslat klientovi. 

iDoklad patří mezi nejoblíbenější fakturovací služby na českém a slovenském trhu. Podle vývojářů jeho služeb využívá více než 70 000 českých a slovenských podnikatelů a dá se očekávat, že jejich počet v následujících dnech a týdnech ještě poroste.

Mobilní aplikace je totiž od dnešního dne ke stažení zcela zdarma. Služba byla vždy bezplatná, ale aplikace nikoliv. Například majitelé Windows Phone zaplatili 80 Kč a vlastníci telefonů s Androidem 99 Kč.

Masivní obliba iDokladu spočívá v tom, že v něm zvládne profesionální fakturu vytvořit i člověk, který o účetnictví vůbec nic neví. S mobilní aplikací mohou uživatelé pohodlně fakturovat kdekoliv – například rovnou na schůzce s klientem.

[appbox googleplay cz.ictsystem.idoklad]

[appbox appstore id550274216]

[appbox windowsstore 9wzdncrcww5f]

8 1 2

3 4 5

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře