Středa, 17 dubna, 2024
DomůNovinkyCool Phone od Accentu míří na trh s originálními hláškami herce Jana...

Cool Phone od Accentu míří na trh s originálními hláškami herce Jana Dolanského jako zvonění

Značka Accent připravila v rámci pokračující spolupráce s televizí Prima pro české zákazníky na předvánoční trh další novinku. V létě představený Cool Phone využívající grafiku televizního kanálu Prima COOL je nyní k dostání ve speciální vánoční edici za atraktivnější cenovku 2 222 Kč a nově i s originálními COOL hláškami v podobě zvonění od herce a dabéra Jana Dolanského.

Cool Phone je výsledkem spolupráce značky Accent s televizí Prima. Jan Dolanský vymyslel a namluvil exkluzivně pro majitele tohoto mobilu sérii originálních hlášek v podobě zvonění ve stylu kanálu Prima COOL. Na zadním krytu telefonu je také logo COOLu a těšit se můžete i na unikátních 20 COOL tapet.

Levný Accent svou výbavou díru do světa neudělá, jeho největší předností je nízká cena. Ve výbavě má 4,5palcový displej, dva fotoaparáty, 4 GB uživatelské paměti s možností rozšíření pomocí microSD karet a dva sloty pro SIM.

O pohon smartphonu se stará čtyřjádrový procesor s taktem 1,3 GHz, který má dostatek výkonu, aby rozběhal operační systém Android 4.4 KitKat a méně náročné aplikace a hry. RAM má skromnou kapacitu 512 MB, což pro výrobce není příliš dobrá vizitka.

Pod zadní skořápkou Cool Phonu najdeme 3000mAh baterii slibující dlouhou výdrž. Dále můžete počítat s WiFi, Bluetooth a GPS navigací. Zajímavostí je speciální selfie tlačítko pro rychlé focení autoportrétů a výměnné barevné COOL kryty, které jsou součástí balení.

55sds

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře