Pondělí, 13 května, 2024
DomůNovinkyPodívejte se: Samsung Galaxy S5 na videu!

Podívejte se: Samsung Galaxy S5 na videu!

Ve videopohledu na chytré hodinky Gear 2 Neo se nakrátko ukázal i supersmartphone Galaxy S5, a to dokonce hned ve třech barvách – černé, bílé a zlaté. Potvrdilo se, že zadní strana nového přístroje se zuby nehty drží zaběhnutého designu. Zda to je dobře, nebo špatně, to už necháme na vašem posouzení.

Dnes ve 20 hodin středoevropského času Samsung představí svůj klíčový smartphone pro letošní rok – Galaxy S5. Telefon bude mít špičkovou výbavu, téměř jistou novinkou je pak nové uživatelské prostředí. Na to, jak bude vypadat z čelní strany, si budeme muset ještě chvíli počkat, už teď se ale můžete podívat na jeho záda.

Ta se nesou v designu předešlých generací telefonů z edice Galaxy S. V horní části je umístěna čočka fotoaparátu s výrazným olemováním, pod ní se nachází blesk a ještě níže název výrobce.

Vedle přisvícení se nachází černý objekt, o jehož účelu můžeme zatím jen spekulovat (jedná se o mechanické tlačítko, v němž je integrována čtečka otisků prstů?).

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře