Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkyPodívejte se na nový trailer a gameplay video z Far Cry 5...

Podívejte se na nový trailer a gameplay video z Far Cry 5 Primal

Ubisoft si pro nás přichystal další várku novinek o chystané akci Far Cry Primal, která vyjde už začátkem příštího roku, přesněji 23. února. Podívat se můžeme na nový trailer, který prozrazuje, že ve hře budeme moci zkrotit jakékoliv divoké zvíře včetně mamutů, šavlozubých tygrů a dalších vyhynulých živočišných druhů. Dostupné je také nové video z hraní.

Hra Far Cry Primal nás zavede do prehistorického světa Orosu, kde se hráč chopí lovce jménem Takkar, jehož úkolem bude jednoduše přežít. V krásné a nespoutané divočině budeme bojovat s cizími klany, shánět a lovit potravu a samozřejmě si také vyrábět zbraně a nástroje z kostí zabitých zvířat. Vše bude navíc zabaleno v nekompromisním a brutálním grafickém kabátku vylepšeného Dunia enginu.

Nový díl série Far Cry vychází 23. února příštího roku na PC a PS4. Na počítačovou verzi si počkáme o pár dnů déle, konkrétně do 1. března.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře