Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyPodívejte se na chytré hodinky Samsung Galaxy S6 Edge podle studia Maform...

Podívejte se na chytré hodinky Samsung Galaxy S6 Edge podle studia Maform Design

Zatímco všichni netrpělivě vyhlížíme příchod hodinek s pracovním názvem Oribis, respektive Gear A od Samsungu, některá inovativní studia představují své vize, jak by tyhle chytré hodinky mohly vypadat. Jedním z nich je i studio Maform Design

Maform Design představilo koncept chytrých hodinek se zahnutým displejem a názvem Samsung Galaxy S6 Edge. Hodinky vycházející ze vzhledu stejnojmenného smartphonu by podle Maform Design měly přijít ve stylové černé barvě a minimalistickém provedení.

Hodinky Samsung Galaxy S6 Edge by měly mít klasický ciferník se zahnutým displejích osazený ikonami, jimiž se lze dostat k pokročilým funkcím hodinek. Ačkoliv hodinky z technického hlediska vypadají velmi jednoduše, měly by být osazeny velkým množstvím senzorů přinášející nám spoustu důležitých údajů. Mimo to bychom pak v hodinkách měli dostupné i všechny potřebné aplikace. Ty by se zobrazovaly ve speciálním sklíčku hodinek a překrývaly by klasický ciferník.

Jak se vám koncept chytrých hodinek od Samsungu líbí?

A-very-edgy-Samsung-smartwatch-concept

A-very-edgy-Samsung-smartwatch-concept-1

A-very-edgy-Samsung-smartwatch-concept-2

A-very-edgy-Samsung-smartwatch-concept-3

A-very-edgy-Samsung-smartwatch-concept-4

Zdroj: Phone Arena

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře