Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyMicrosoft Translator už můžete mít i v hodinkách s Android Wear

Microsoft Translator už můžete mít i v hodinkách s Android Wear

Společnost Microsoft přináší na konkurenční platformu Android stále více aplikací. Mezi nimi je i překladač Microsoft Translator, který se nyní dostává i na hodinky Android Wear.

Microsoft Translator v hodinkách s Android Wear sice nedisponuje všemi funkcemi, jako v prostředí klasické aplikace, nebo internetového prohlížeče, nicméně základní funkce zvládá bravurně. V hodinkách lze překládat nejpoužívanější fráze a ty si navíc připínat na displej, abyste překlady měli vždy okamžitě při ruce. Tak se na svou cestu do zahraničí můžete připravit předem a předejít tak situacím, kdy byste byli nějakým dotazem, či situací překvapeni.

Microsoft Translator aktuálně zvládá překlady do více jak 50 světových jazyků a to včetně českého jazyka a slovenštiny. Mezi těmito jazyky se nacházejí i exotičtější kousky, takže se s hodinkami můžete vydat i na skutečnou expedici do odlehlých koutů světa. Výhodou je, že překládaný text do hodinek není třeba složitě vepisovat ani diktovat. Vybranou fázi si jednoduše nalistujete a k překladu ji odešlete v kuse.

Překladač od Microsoftu si můžete stáhnout z odkazu níže. Aplikace je k dispozici zdarma.

[appbox googleplay com.microsoft.translator]

04_Translator_PNG_final_FINALREAL

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře